Прохання про допомогу для Вані Сапарова (збір закритий)

Я, Сапарова Ольга Костянтинівна 10.01.1991 р.н., проживаю на Україні в Дніпропетровській області П’ятихатському районі селі Івашинівка разом з чоловіком Сапаровим Сергієм Іллічем 15.10.1979 р.н. Маємо спільних дітей Сапаров Іван Сергійович 27.01.2011 р.н. та Сапаров Михайло Сергійович 06.11.2012 р.н. Наша сім’я дружна, весела, гармонійна, любимо працювати разом на земельній ділянці, яку маємо в селищі, де ми живемо. Менший синочок ходить до дитячого садочка, любить гратися з однолітками.

Старший синочок на жаль вдома, так як має вроджену хворобу — звих правого стегна, дисплазія кульшових суглобів, асептичний некроз головок стегнових кісток, яка не заважає йому розвиватися відповідно до свого віку, любить малювати та мріє в майбутньому стати лікарем.

Я, Сапарова Ольга, маю освіту вихователя, але не мала та не маю можливості зараз працювати, адже доглядаю за сином Іваном, бо він має інвалідність та потребує постійного догляду. У мого чоловіка на даний час немає постійної роботи, тому що ми живемо далеко від міста та в останній час дуже важко її знайти, одже перебивається мілкими заробітками.
Лікування Івана почали з двох років, так як до цього лікарі нашого селища вважали його здоровим, доки одного разу мій чоловік не звернув увагу на те, що у сина одна ніжка довше іншої. Щє раз звернувшись до лікаря, нас направили на лікування в Обласну Дитячу Клінічну Лікарню в місті Дніпропетровськ. У відділені ортопедії та травматології, проводилось лікування — витяжка обох ніг, фіксування гіпсовою пов’язкою, був поставлений апарат Глінковського, в якому Іван ходив один рік , але на жаль це лікування нам не допомогло.

Коли у наступний раз ми звернулися до лікаря, то він вже призначив дитині оперативне втручання, на яке ми погодилися. Перше оперативне лікування відбулося 23.04.2015 року в Інституті травматології та ортопедії НАМН України в місті Київ. Після цієї операції один рік наш син ходив на милицях. А 30.03.2016 року йому видалили спеціальні металоконструкції з ПВСК тазу з правої сторони.
Здавалось, що все вже позаду і нашому синочку тільки рости та насолоджуватися життям, але нажаль у травні 2017 року ця хвороба знов дала про себе знати. 03.05.2017 року ми в черговий раз звернулися в Інститут травматології та ортопедії НАМН України м. Київ. Лікарем було прийняте рішення в наступний раз зробити операцію по встановленню металоконструкцій з ПВСК, яка відбулась 11.05.2017 року. На даний момент ще не відомо, коли буде операція з видалення металокострукцій суглоба моєї дитини. 24.07.2017 року ми будемо їхати на обстеження, після якого можливо буде це відомо, в залежності від динаміки відновлення тазового суглобу.


В нас ще є час для зібрання коштів на цю операцію, але враховуючи те, що я безробітна, а мій чоловік не має постійного заробітку, ми вимушені звернутись до всіх, кому не байдужа доля нашої дитини, за матеріальною допомогою на наступну операцію. Вартість тільки операції 15 тисяч гривень, а ще десь 10 тисяч гривень потрібно на реабілітаційний період… Для нашої сім ї — це непосильна ʼ сума, яку ми не в змозі зібрати. Допоможіть нам в цьому!!!

 

Благодійна організація Благодійний Фонд “Герда” ім.Анни Смольскої”

ЄДРПОУ 39601699, р\с 26005050258877 у відделінні «Жовтоводська філія» ПАО КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.