Благотворительный концерт в ИП “Стратегия”

Під час новорічного благодійного концерту місцевої рок-групи «Coverband «<Madness», що відбувся в ІП «Стратегія» 28 грудня, для дітей було зібрано близько однієї тисячі гривень.

Концерт групи «Cover band «Madness» напередодні Нового року зібрав в актовому залі «Стратегії» чимало шанувальників рок-музики. Вхід був безкоштовним. Під час концерту, метою якого було не тільки подарувати святковий передноворічний настрій жовтоводцям, а й зібрати благодійні пожертвування для дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, вдалося зібрати близько однієї тисячі гривень. Гроші збирали студенти-волонтери у карнавальних костюмах.

Як повідомила організатор студентського клубу інституту Вікторія Роздобудько, у цій благодійній акції взяли участь представники БФ «Герда» ім. А.Смольської, агентство «Імперія свят», студенти та викладачі інституту. Партнерами заходу виступили магазин «Мир компьютеров», ТРК «Жовта річка», газета «Жовтоводські вісті».

У програмі прозвучали безсмертні хіти відомих світових рок-груп та виконавців: Deep Рurple, White snake, Pink Floyd, Skid Row, Gary Moore, ZZ Top.

У перерві проводилися розіграші безпрограшної лотереї. Отже, глядачам також підняли настрій різні несподівані призи: приміром, банка згущеного молока, десяток яєць, блокноти й ручки з логотипом ІП «Стратегія», пляшка шампанського тощо.

На зібрані кошти були придбані подарунки для дітей, які вручили представники ІП «Стратегія» під час засідання клубу «Мрія дитини», що відбулося 4 січня у виконкомі. Кожен із 25 дітей, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, отримав свій подарунок до свята.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.