Допомога дітям, вилученим з родини у м. Жовті Води

Завжди з болем дивишся на дітей, які в силу трагічних обставин залишилися без батьків. Вони можуть бути не одні в цьому світі, не кинуті напризволяще і отримувати чиюсь допомогу. Але рідна мати ніколи не притисне їх до своїх грудей. Дитяча трагедія починається з безпорадності.

Ще більш трагічна ситуація – коли батьки живі, можливо навіть здорові, але дітям не судилося бути разом з ними. Для двох жовтоводських третьокласників така трагедія стала реальністю минулого тижня. При живих батьках – жити разом з ними діти більше не будуть. З батьками продовжать розбиратися комісії, соціальні служби, місцеві депутати та поліція. Суспільству ж належить вирішити нагальне питання: дітей банально нічим годувати. Державних дитячих будинків в Жовтих Водах немає. Діти, відібрані у недолугих батьків живуть в лікарні – або в дитячому відділенні або, коли з «сім’ї» приносять з собою букет болячок – в інфекційному.
Від держави, в таких випадках, діти можуть розраховувати лише на кашу на воді. Ріденький лікарняний борщ трапляється 1 раз в тиждень. Усе.
Допомогти дітям їжею можна самостійно, відвідавши в робочий час дитяче відділення СМСЧ-9 м.Жовті Води або за допомогою волонтерів Благодійного Фонду «Герда» ім. Анни Смольської:
ЄДРПОУ 39601699
Р\Р 26005050258877 в відділенні «Жовтоводська філія» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305299
Картка «ПриватБанку» для поповнень: 5169 3305 0310 9859
Тел. волонтерів фонду: +38 066 558 21 84
Це вже не перші і, на жаль, не останні діти, яким потрібна наша з вами допомога. Адже чужих дітей не буває, правда?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.