«Новорічні дива» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Жовтоводський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках акції «Від серця до серця» 24 грудня 2016 року в смарт-кафе «Фасоль» організував святковий майстер – клас «Новорічні дива» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Спонсорами заходу стали власники кафе (Світлана Салтикова, Микола Корощенко) і  представник компанії «Indigo Holding» (Юлія Компанієць).

Запрошених гостей радісно зустріла господиня  старт кафе Світлана Салтикова та організатор майстер класу «Святкове печиво» Світлана Баргамон. Дітям запропонували власноруч виготовити новорічну іграшку та прикрасити новорічне печиво різнокольоровою глазур’ю.

Також зі словами привітання з нагоди свят до всіх присутніх звернувся міський голова Абрамов В.В., який привітав усіх присутніх з Новорічними святами та подарував дітям солодощі.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Скиба Л.М. відмітила, що цей святковий захід є одним з етапів соціальної акції «Від серця до серця», який покликаний подарувати малечі справжнє свято на передодні Нового року та Різдва. Побажала дітям, батькам та всім присутнім щасливих свят та здійснення бажань.

Впродовж двох годин діти разом з батьками розмальовували смаколики, виготовляли іграшки, вітали один одного віршами, переглядали мультфільми, а батьки та організатори свята мали змогу поспілкуватися між собою в теплій, дружній атмосфері.

Кожна дитина взяла з собою додому частинку свята: власноруч виготовлену іграшку та новорічне печиво. Батьки висловили подяку всім організаторам свята за змістовне та цікаве дозвілля.

Жовтоводський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.