1️⃣ Вероніка Сокур 💞

Впевнено іде не поправку, загро зи життю немає. Операція пройшла успішно. Наразі дитина перебуває ще у реанімації м. Дніпро, та вже у понеділок її планують перевести у стаціонар. Мати буде просити перевести дівчинку на лікування у м. Жовті Води.

Долею дитини опікуються багато людей:Нет описания фото.

✔️Забезпечення необхідним у реанімації тримає на контролі особисто губернатор та наш депутат Дмитро Чорний.
✔️Волонтери отримали список матеріалів, який був використаний у реанімації м. Жовті Води у перші години після трагедії з Веронікою. Деяких матеріалів немає у наявності у Жовтих Водах, тому їх замовили та мають доставити у реанімацію на початку тижня.
✔️Підприємець з м. Жовті Води Валерій Овчаров (ПМТО «СТРОЙ-СЕРВИС» )погодився провести роботи по встановленню нових вікон з системою захисту від дітей за мінімальними цінами. Сьогодні очікується знаття розмірів та початок цього процесу (квартира досі без вікна).
✔️Власниця квартири, яку зараз винаймає родина Сокур, зважаючи на ситуацію вирішила подарувати багатодітній сім’ї цю квартиру. Оформлення документів планується впродовж тижня, коли власниця приїде з м. Дніпро.
✔️Приватний Нотаріус Тетяна Дудник попередньо погодилась надати необхідну допомогу в оформлені документів – теж з мінімальними витратами.
✔️Для наймолодшого члена родити, якому лише декілька місяців, волонтери передали одяг та іграшки. Розміри одягу для інших дітей будуть відомі сьогодні – речі надсилають багато жовтоводців з різних кінців України.

 

❗️ЗБІР ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВЕРОНІКИ СОКУР НЕ ВЕДЕТЬСЯ. ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДИТИНА МАЄ ❗️

2️⃣ Єгор Слободчук 💞

Новий подопічний Фонду «Герда». Це 16-річний хлопець з м. Жовті Води. Діагноз: гострий флегматозний апендицит, тифліт. У четвер була проведена операція, але після неї постійно підвищена температура тіла. Стан оцінюється як тяжкий. Батьки хлопчика звернулись за допомогою. Ситуація ускладняється тим, що мати Єгора довгий час бореться з раком. Фондом вже надано допомогу на 2 869 гривень. Триває лікування у м. Жовті Води.
Хто бажає допомоги Єгору, будь ласка, вказуйте призначення платежу “На лікування Єгора Слободчука”

3️⃣ Вероніка Джиоєва 💞
В 17 років життя повинно бити ключем і бути наповненим пригод і радощів, але Вероніка Джиоєва – наша нова підопічна – змушена проводити найкращі свої дні в реанімації міста Дніпро, куди її направили з м. Жовті Води.

Вже не вперше в дівчини проблеми з кишечником.
На сьогоднішній день стан тяжкий, зібраний консиліум лікарів, встановлений діагноз: динамічна кишкова непрохідність, білково-енергетична недостатність тяжкого ступеня з метаболічними ускладненнями і водно-електролітними порушеннями😥.
Лікарі вирішили, що дівчина повинна залишатись в реанімації під пильним наглядом спеціалістів, тому, що в першу чергу зараз підтримується робота серця і загальний стан організму загрожує її життю.
В подальшому, скоріше за все, знадобиться операція на кишечнику.
На даний час всі витрати на лікування оплачуються з рахунку Благодійного фонду “Герда”. На сьогодні оплачено чеків на суму 3 003 грн.
Хто бажає допомоги Вероніці, будь ласка, вказуйте призначення платежу “На Вероніки Джиоєвої”.

Картка ПриватБанку: 5169 3305 1488 0399 (Карта «ключ до рахунку» юридичної особи БФ «Герда», директор Мурашкін Михайло)
Для юридичних осіб:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ГЕРДА” ІМ. АННИ СМОЛЬСКОЇ”
ЄДРПОУ 39601699
Р\Р UA143052990000026005050258877 в відділенні «Жовтоводська філія» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299
Від доброго серця – до добрих справ!
#fondgerda

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.