Новини про Веронічку Сокур. ЗБІР ПРИПИНЕНО!

Ви знаєте вислів “народитись в сорочці”? Так ось це про нашу Веронічку.☺Сьогодні волонтери фонду навідали Веронічку в лікарні. Дівчинка зараз знаходиться в реанімації в Дніпрі. Вона прийшла до тями. Із травм в дівчинки забій грудної клітини, перелом щелепи. Дівчинка буде жити і має всі шанси на повне одужання😊 Травми, як для падіння з 5го поверху, не складні. Якщо все буде добре, то через 2 дні дівчинку вже переведуть із реанімації.
 
Також, хочеться сказати ЛЮДИ ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!!! Менш ніж за добу нам вдалось зібрати 120 496.69 гривень💸794 людей надали фінансову допомогу незнайомій родині😚Більше 4000 людей поділились інформацією. В такі моменти просто хочеться вірити в дива!🤩 Дуже приємно, що в нас так багато людей з великим, добрим серцем.
 

Збір ми припиняємо❗Зібраної суми більш, ніж достатньо для лікування та подальшої реабілітації дитини. Також, дякуючи Олександру Бондаренко, голові Дніпропетровської ОДА, та депутату ВР Дмитру Чорному, ситуація була взята під особистий контроль та витрати на лікування мінімальні, але попереду довга реабілітація.
ДЯКУЄМО КОЖНОМУ!!!! Слів бракує, щоб виразити наші емоції. Ви просто супер🥰🤩
Волонтерів занепокоїла ця родина. Соціальні служби звернули увагу на цю родини. Сподіваємось, що буде зроблено все необхідне, піклуючись в першу чергу про подальшу долю діток.
Від доброго серця – до добрих справ!❤

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.